NACHTTISCHLAMPEN, ein Paar aus Messing, zweite Hälfte 20. Jh.

424821. NACHTTISCHLAMPEN, ein Paar aus Messing, zweite Hälfte 20. Jh.

Skärmar i plast. Böjbara armar. Total längd ca 63 cm.

Slitage, repor och märken. 1 med kompletterad strömbrytare på sladd.

Anzahl Besucher: 1.585