WEINREGAL, Torsten Johansson. 1960er Jahre.

424673. WEINREGAL, Torsten Johansson. 1960er Jahre.

Formpressad jakaranda, höjd 38, 30 x 18 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Bruksslitage, smärre skador.

Anzahl Besucher: 3.830