AUSSENLEUCHTE, Kupfer, 20. Jh.

424228. AUSSENLEUCHTE, Kupfer, 20. Jh.

Höjd ca 41 cm.

Slitage, fläckar, bucklor. Enstaka bleck som håller glasen saknas. Skadat gångjärn samt lås saknas.

Höjd ca 41 cm.

Anzahl Besucher: 922