DOPPELTÜREN, Jahrhundertwende.

424084. DOPPELTÜREN, Jahrhundertwende.

Höjd 218cm
Bredd 64 cm + 56 cm
Orginalmålning.

Bruksslitage, färgsläpp, skador, fläckar.

Höjd 218cm
Bredd 64 cm + 56 cm
Orginalmålning.

Anzahl Besucher: 4.866