ARCHITKTENMÖBEL, zweite Hälfte 20.JH.

423860. ARCHITKTENMÖBEL, zweite Hälfte 20.JH.

Längd 100, djup 68, höjd inkl. benställning ca 65 cm.

Slitage, repor och märken, senare bemålning.

Anzahl Besucher: 2.911