TISCH, 2 Stk., Severin Hansen Jr., Haslev, Dänemark.

423811. TISCH, 2 Stk., Severin Hansen Jr., Haslev, Dänemark.

Etikettmärkt Haslev (numrerade43) samt Danish Furnituremakers control, längd 70, bredd 44,5, höjd 50 cm vardera.

Slitage, repor och märken.

Slitage, repor och märken.

Anzahl Besucher: 1.347