PARAVENT, Kiefer, Mitte 20. Jh.

423673. PARAVENT, Kiefer, Mitte 20. Jh.

Ledad. Längd 185, höjd 160 cm.

Slitage, sprickor. Enstaka skador och senare skruvhål.

Anzahl Besucher: 1.707