RAHMEN, vergoldetes Holz, 19. Jh.

423548. RAHMEN, vergoldetes Holz, 19. Jh.

Yttermått: 60 x 56 cm. Mått för inramning: 46 x 41 cm.

Smärre färgbortfall.

Smärre färgbortfall.

Anzahl Besucher: 655