ECKVITRINE, verschiedene Holzarten, zweite Hälfte des 20. Jh..

423296. ECKVITRINE, verschiedene Holzarten, zweite Hälfte des 20. Jh..

Höjd 142 cm
Bredd 52 cm
Djup 55 cm.

Bruksslitage
Små märken och repor
Små fanérskador på övre yttre hörn.

Schlüssel vorhanden.

Höjd 142 cm
Bredd 52 cm
Djup 55 cm.

Bruksslitage
Små märken och repor

Schlüssel vorhanden.

Auktionshaus
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Anzahl Besucher: 1.523