KLEIDERSCHRANK, Jugendstil Anfang des 19.Jh.

422954. KLEIDERSCHRANK, Jugendstil Anfang des 19.Jh.

Spegel med facettslipat glas. Invändiga hyllplan. Låda.

Längd 75 cm. Bredd 48 cm. Höjd 211 cm.

Bruksslitage, smärre repor och slagmärken förekommer.

Anzahl Besucher: 1.015