STURMLEUCHTEN, 2 Stück, 19./20. Jh.

422867. STURMLEUCHTEN, 2 Stück, 19./20. Jh.

Varierande brännaranordningar. Höjd ca 32 cm.

Slitage, renoverade, skador.

Slitage, renoverade, skador.

Anzahl Besucher: 1.020