1 st Gaffel, längd 19,5 cm, stämplad G.Dahlberg
1 st Kniv, längd 23,5 cm
3 st Större skedar, snarlika, längd 22-23 cm, stämplade Ericsson, Thomsson, Dahlgren.
Bruksslitage.
1 st Kniv, längd 23,5 cm
Bruksslitage.