TISCH, Teak 1950er Jahre, unbekannter Designer.

422836. TISCH, Teak 1950er Jahre, unbekannter Designer.

Lövformat, skivan fanerad med teak, svärtade ben med metallfattning, längd 70 cm, bredd 37 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage, repor, fanerskador.

Anzahl Besucher: 1.251