BRILLE und Brillenetui, 19. Jh..

422712. BRILLE und Brillenetui, 19. Jh..

Träfodral.

Slitage, rost. Fodral med sprickor.
Nagg på glas.

Träfodral.

Nagg på glas.

Anzahl Besucher: 1.053