PUPPE, Porzellan und Holz, 19. Jh.

422623. PUPPE, Porzellan und Holz, 19. Jh.

Huvud i porslin. Kropp i trä. Längd 29 cm.

Huvud med större lagning/skada. Slitage.

Anzahl Besucher: 800