KOMMODE, Gustavianischer Stil, um 1900.

422583. KOMMODE, Gustavianischer Stil, um 1900.

Valnöt, beslag av mässing, längd ca. 72, bredd 38, höjd 78 cm.

Bruksslitage. Repor. Sidor med sprickor.

Schlüssel vorhanden.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 699