PLATTENSPIELER, Thorens TD104. Ende 20.Jh.

422505. PLATTENSPIELER, Thorens TD104. Ende 20.Jh.

Remdrivan. 33 och 45 rpm. Pitch +/- 6%. Pickup Ortofon FF15XE Mk II. Längd 43, bredd, 36, höjd 13 cm.

Bruksslitage. Fungerar/snurrar vid inskrivning, dock ej inkopplad på förstärkare. Repor på lock.

Anzahl Besucher: 2.850