KOMMODEN, ein Paar, Teak, 1960-1970er Jahre.

422240. KOMMODEN, ein Paar, Teak, 1960-1970er Jahre.

Rak form. Fyra lådor. Längd 75, bredd 37,5, höjd 86 cm.

En nyckel finns.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Schlüssel vorhanden.

En nyckel finns.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 1.100