SÄULENTISCH / Klapptisch mit Schublade, Mahagoni, 19- / 20. Jh.

422179. SÄULENTISCH / Klapptisch mit Schublade, Mahagoni, 19- / 20. Jh.

Höjd 78 cm, bredd 69 cm, längd 90 cm, längd med klaffar 127 cm.
Förgyllda delar.
Låda på en sida.

Defekter, fläckar och slitage.

Förgyllda delar.
Låda på en sida.

Auktionshaus
Leiflers Auktionshus
Anzahl Besucher: 1.051