SCHATULLE, Bauernart, 18./19. Jh.

421904. SCHATULLE, Bauernart, 18./19. Jh.

Trä, beslag av smide. Ca. längd 27, bredd 22, höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Anzahl Besucher: 936