GEHSTÖCKE, 4 STK., 19./20. Jh..

421899. GEHSTÖCKE, 4 STK., 19./20. Jh..

En med skuren dekor.

Slitage, skador.

En med skuren dekor.

Slitage, skador.

Anzahl Besucher: 679