RAUCHERTISCH, Holz mit Glas, 20. Jh..

421643. RAUCHERTISCH, Holz mit Glas, 20. Jh..

Kvadratformat. Med intarsiaarbete.
60 x 60 cm.
Höjd 58 cm.

Bruksslitage, fuktskador, skador, repor.

Schlüssel fehlen.

60 x 60 cm.
Höjd 58 cm.

Schlüssel fehlen.

Auktionshaus
Gästriklands Auktionskammare
Anzahl Besucher: 1.601