VASE, Porzellan, Gunnar Nylund.

421626. VASE, Porzellan, Gunnar Nylund.

höjd 17 cm, diameter 15 cm,
Vita med förgylld fotring. Reliefdekor av kronor.

bruksslitage.

höjd 17 cm, diameter 15 cm,

bruksslitage.

Auktionshaus
Herrljunga Auktionsverk
Anzahl Besucher: 967