TISCHLEUCHTE, 19./20. Jh.

421291. TISCHLEUCHTE, 19./20. Jh.

Omarbetad fotogenlampa.
Höjd inkl skärm ca 48 cm.

Slitage, omarbetad, bucklor. Skärm med fläckar och skador.

Omarbetad fotogenlampa.
Höjd inkl skärm ca 48 cm.

Anzahl Besucher: 576