DAMENSCHREIBTISCH, Spät-Empire. 19. Jh..

421194. DAMENSCHREIBTISCH, Spät-Empire. 19. Jh..

Fanerat med mahogny. Nyckelskyltar av ben. Längd 90, bredd 62, höjd 74 cm.

Slitage och skador. Stearinfläckar på skivan.

Schlüssel vorhanden.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 1.115