SESSEL, erste Hälfte des 20. Jh..

420995. SESSEL, erste Hälfte des 20. Jh..

Rygghöjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textil med skador.

Rygghöjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Textil med skador.

Anzahl Besucher: 820