TEPPICH, Perser, Blau Keshan (fein), 318 x 236 cm.

420617. TEPPICH, Perser, Blau Keshan (fein), 318 x 236 cm.

Signerad, mörkblå bottenfärg, hög kvalité, heltäckande design.

Keine Anmerkungen.

Keine Anmerkungen.

Anzahl Besucher: 1.020