SCHREIBTISCH, Birke, 1930-40er Jahre.

420392. SCHREIBTISCH, Birke, 1930-40er Jahre.

Lådor skåp samt hyllplan.
Längd 115 cm, bredd 72 cm, höjd cirka 75 cm.

Repor slagmärken, slitage, blekt skiva. Nyckel finns till skåpet.

Schlüssel vorhanden.

Lådor skåp samt hyllplan.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 1.212