KERZENSTÄNDER, 1 Paar, Messing Jugendstil, 20. Jh.

419463. KERZENSTÄNDER, 1 Paar, Messing Jugendstil, 20. Jh.

Fem ljushållare vardera. Längd 34. Höjd 45 cm.

Ytskikt med slitage. Något sneda ljusarmar. Några mindre bucklor på en fot.

Anzahl Besucher: 962