COUCHTISCH, Nussbaum.

COUCHTISCH, Nussbaum.
418482. COUCHTISCH, Nussbaum.

Höjd 52 cm, längd ca 130 cm, djup ca 75 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

418482. COUCHTISCH, Nussbaum.

Bruksslitage, smärre repor.

Anzahl Besucher: 914