KERAMIK, 2 Teile, unter anderem Karlskrona Upsala Ekeby.

418259. KERAMIK, 2 Teile, unter anderem Karlskrona Upsala Ekeby.

Väggrelief, möjligen Lisa Larson, diameter 12,5 cm
Burk, höjd 10 cm inklusive propp.

Åldersslitage.
Smärre kantnagg på väggrelief.

Åldersslitage.

Anzahl Besucher: 680