DECKENLAMPE, Metall, zwei Lichtpunkte, 20. Jh.

418227. DECKENLAMPE, Metall, zwei Lichtpunkte, 20. Jh.

Två-armad armatur i gulmetall och med två ljusarmar/punkter
Kupor i frostat glas
Höjd 50 cm
Bredd ca 45 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad
Ena kupan kantnagg.

Kupor i frostat glas
Höjd 50 cm
Bredd ca 45 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad
Ena kupan kantnagg.

Anzahl Besucher: 775