VOLKSKUNST, 7 Teile, 19./20. Jh.

418090. VOLKSKUNST, 7 Teile, 19./20. Jh.

Våg, rivjärn, glasburk, ett par saltkar, miniatyrkruka av trä. Kniv daterad 1896.

Slitage, saltkar med nagg.

Slitage, saltkar med nagg.

Anzahl Besucher: 995