MÄRKLIN Dampflokomotive G 800.

417772. MÄRKLIN Dampflokomotive G 800.

H0 växelström.

Skador och lagning. Fungerar med relä behölver justeras.

H0 växelström.

Anzahl Besucher: 2.050