COUCHTISCH, 20. Jh..

COUCHTISCH, 20. Jh..
417769. COUCHTISCH, 20. Jh..

Längd 99cm
Bredd 99cm
Höjd 45cm.

Bruksslitage, slagmärken, repor, sprickor.

417769. COUCHTISCH, 20. Jh..

Längd 99cm
Bredd 99cm
Höjd 45cm.

Anzahl Besucher: 726