SOFA, Birke. Edsbyverken. zweite Hälfte des 20. Jh..

417359. SOFA, Birke. Edsbyverken. zweite Hälfte des 20. Jh..

Längd ca. 160 cm.
Sits klädd i röd galon med förvaring under.

Bruksslitage. Ben med stöt- och-slagmärken/repor.

Längd ca. 160 cm.

Anzahl Besucher: 1.563