HAUSBAR, Funktionalismus, der erste Hälfte 20. Jh..

416801. HAUSBAR, Funktionalismus, der erste Hälfte 20. Jh..

Med belysningsfunktion.
Längd 93cm
bredd 42cm
Höjd 74cm.

Ytslitage, Märke & repor, glas trasigt
Ej funktionstestad.

Med belysningsfunktion.
Längd 93cm
bredd 42cm
Höjd 74cm.

Ej funktionstestad.

Anzahl Besucher: 690