KOMMODE/SEKRETÄR, zweite Hälfte des 20. Jh..

416795. KOMMODE/SEKRETÄR, zweite Hälfte des 20. Jh..

Längd 90cm
Bredd 40cm
Höjd 110cm.

Ytslitage, märken & repor.

Schlüssel vorhanden.

Längd 90cm
Bredd 40cm
Höjd 110cm.

Ytslitage, märken & repor.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 1.247