KLAPPERSEKRETÄR, Birke 1930-1940er Jahre.

415100. KLAPPERSEKRETÄR, Birke 1930-1940er Jahre.

Längd 83, bredd 47, höjd 100 cm.

Ytslitage samt fanerskada på luckan.

Schlüssel vorhanden.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 777