SIDEBOARD, wahrscheinlich "Korsör", IKEA, zweite Hälfte des 20. Jh..

414203. SIDEBOARD, wahrscheinlich "Korsör", IKEA, zweite Hälfte des 20. Jh..

Längd 170 bredd 42,5 höjd 73.5 cm.

Bruksslitage. Avslag på lucka. Smärre stöt- och slagmärken/repor. Fläckar inuti lådor.

Anzahl Besucher: 4.281