SIDEBOARD, 1940er Jahre.

SIDEBOARD, 1940er Jahre.
414094. SIDEBOARD, 1940er Jahre.

Invändig inredning med hyllor och lådor. Längd 186 cm Bredd 47 cm H 117 cm.

Bruksslitage. Repor förekommer.

Schlüssel vorhanden.

Schlüssel vorhanden.

Anzahl Besucher: 979