SESSEL "TECHNO", Philippe Starck, 1990er Jahre.

409748. SESSEL "TECHNO", Philippe Starck, 1990er Jahre.

Snurrbar samt höj -och sänkbar, inbyggt askfat i armlän. Stomme i metall och plast med sits klädd i vitt läder.

Bruksslitage, repor.

Bruksslitage, repor.

Anzahl Besucher: 2.142