TELLER, 2 Stück, Kompanie Porzellan, 18. Jh.

407723. TELLER, 2 Stück, Kompanie Porzellan, 18. Jh.

Diameter 23,5cm.

Åldersslitage. Smånagg på båda faten.

Diameter 23,5cm.

Anzahl Besucher: 820