TROMMELN, Tamburine, usw., eine Partie.

400679. TROMMELN, Tamburine, usw., eine Partie.

10 st, mindre tummor olika modeller, Afrika, Kina.

3 st tamburiner.

Notställ, panflöjt, ärtskidor, trumpinnar, instrumentlack i ett kit med slippapper mm.

Bruksslitage, skador.

3 st tamburiner.

Bruksslitage, skador.

Anzahl Besucher: 1.218