COUCHTISCH, Eiche, Børge Mogensen Karl Andersson & Sons, 1970.

396392. COUCHTISCH, Eiche, Børge Mogensen Karl Andersson & Sons, 1970.

Utfällbart soffbord i ek. Hjultrissor. Etikettmärkt.
Längd 125 cm. Bredd 77 + 38 + 38 cm.
Höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor.

Höjd 56 cm.

Bruksslitage, repor.

Anzahl Besucher: 2.509