TISCH, Rokoko-Stil.

TISCH, Rokoko-Stil.
392606. TISCH, Rokoko-Stil.

Längd 60 cm, bredd 47 cm, höjd 68 cm., senare skiva med fajansplattor från 1700-talet.

Skador, senare skiva.

392606. TISCH, Rokoko-Stil.

Skador, senare skiva.

Anzahl Besucher: 1.631