LEONARD COHEN (1934-2016) ''Paris agen the great Mouth Culture Oyster and Cheese Declaration to everyone'', signiert, 102/200, Farblithographie.
1527114. LEONARD COHEN (1934-2016) ''Paris agen the great Mouth Culture Oyster and Cheese Declaration to everyone'', signiert, 102/200, Farblithographie.