723. EDUARDO CHILLIDA. „Lorea“.

EDUARDO CHILLIDA. „Lorea“.
723. 3771488. EDUARDO CHILLIDA. „Lorea“.

Serigrafi
Signeret og dateret 42/250
46x37,5 cm.

Let rævknus. Det er ikke blevet undersøgt uden en ramme. Aluminiumsramme.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Eduardo Chillida (1924–2002)

Hammerauktion

Subasta de octubre 2024

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Serigrafi
Signeret og dateret 42/250
46x37,5 cm.

Nej, betales af sælger

Kunstner/designer

Eduardo Chillida (1924–2002)

Hammerauktion

Subasta de octubre 2024

Katalognr.
723
Antal besøg: 464