Akvarel på papir, 102 x 150 cm. Signeret og dateret Lars Lerin 2014.
Ikke undersøgt uden for rammen.
Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.
Lars Lerin (Født 1954)
View the catalogue »