4. LARS LERIN. Hus i gråt vejr.

LARS LERIN. Hus i gråt vejr.
4. 3385538. LARS LERIN. Hus i gråt vejr.

Akvarel på papir, 75 x 107 cm. Signeret og dateret Lars Lerin 2018.

Ikke undersøgt uden for rammen. Hvis du har spørgsmål, bedes du kontakte johanna.malm@auktionsverket.se.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Hammerauktion

Lars Lerin

Hammerauktion

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Hammerauktion

Lars Lerin